ATMEGA168P-20MU | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 2156-ATMEGA168P-20MU-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ATMEGA168P-20MU |
Beschrijving | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | EEPROM-grootte 512 x 8 |
Verpakking Bulk | RAM-grootte 1K x 8 |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 2,7V ~ 5,5V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Dataconvertors A/D 8x10b |
Kernprocessor AVR | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 8-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 20MHz | Type montage Opbouwmontage |