ATMEGA168P-20MU
Productnummer DigiKey
ATMEGA168P-20MU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA168P-20MU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA168P-20MU Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
1K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Kernprocessor
AVR
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz