SDI36-12-UD-P6R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Gegevensblad
12V 36 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
SDI36-12-UD-P6R
Productnummer DigiKey
SDI36-12-UD-P6R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI36-12-UD-P6R
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SDI36-12-UD-P6R Modellen
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,90" L x 1,97" B x 1,30" H (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Stroom - uitgang (max.)
3A
Vermogen (watt)
36 W