CDNBS08-T58CC
Productnummer DigiKey
118-CDNBS08-T58CCTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CDNBS08-T58CCCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CDNBS08-T58CCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDNBS08-T58CC
Beschrijving
TVS DIODE 58VWM 100VC 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100V Klem 24A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDNBS08-T58CC Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
2700W (2,7kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
Ethernet
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
4
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
58V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - doorslag (min.)
64,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
100V