CRF2512-FZ-R001ELF is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Bourns Inc.
Op voorraad: 79.853
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 3.815
Gegevensblad
1 mOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
CRF2512-FZ-R001ELF
Productnummer DigiKey
CRF2512-FZ-R001ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRF2512-FZ-R001ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRF2512-FZ-R001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRF2512-FZ-R001ELF
Beschrijving
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
CRF2512-FZ-R001ELF Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)