SMBJ48CA
Productnummer DigiKey
SMBJ48CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ48CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ48CABDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ48CA
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 7,8A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ48CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,8A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V