SMBJ48CA
Productnummer DigiKey
SMBJ48CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ48CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ48CA
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 7,8A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,8A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Spanning - doorslag (min.)
53,3V