SRF4532-101Y
Productnummer DigiKey
SRF4532-101YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF4532-101YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF4532-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SRF4532-101Y
Beschrijving
CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 5 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 8,9Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SRF4532-101Y Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
Bourns Inc.
DC-weerstand (DCR) (max.)
8,9Ohm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,118" (3,00mm)
Impedantie bij frequentie
5 kOhms @ 10 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Inductie bij frequentie
100 µH @ 100 kHz