SRP2012TMA-2R2M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SRP2012TMA-2R2M |
Beschrijving | FIXED IND 2.2UH 2.5A 126 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 25 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µH Afgeschermd Inductor 2.5 A 126mOhm max. 0806 (2016 metrisch) Platte draad |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Q bij freq. 10 @ 1MHz |
Fabr. | Frequentie - zelfresonerend 40MHz |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Materiaal - kern | Functies Platte draad |
Inductantie | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±20% | Verpakking / doos 0806 (2016 metrisch) |
Nominale stroom (A) | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Stroom - verzadiging 2,7A | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Afscherming Afgeschermd | Basisproductnummer |
DC-weerstand (DCR) 126mOhm max. |