PF0011/10/28
PF0011/10/28
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/10/28
Productnummer DigiKey
708-1330-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0011/10/28
Beschrijving
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF0011/10/28 Modellen
Categorie
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Fabrikant
Bulgin
Geschikt voor een zekering
Ja (zekering niet inbegrepen)
Serie
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Verpakking
Bulk
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Zekeringhouder, lade
Lade inbegrepen
Stijl connector
IEC 320-C14
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Type aansluiting
Connector, mannelijke bladen - module
Dikte paneel
0,039" (1,00mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC