PF0011/15/28
Productnummer DigiKey
708-1331-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0011/15/28
Aansluiting
Soldeersel
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Dikte paneel
0,059" (1,50mm)
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC