1201M1S3ZQE2
1201M1S3ZQE2
1201M1S3ZQE2
Productnummer DigiKey
CKN5061-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1201M1S3ZQE2
Beschrijving
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schuifschakelaars DPDT Paneelmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1201M1S3ZQE2 Modellen
Categorie
Lengte actuator
5,08mm
Fabrikant
C&K
Materiaal contact
Koper
Serie
Afwerking contact
Zilver
Verpakking
Bulk
Type montage
Paneelmontage
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Circuit
DPDT
Functies
Zwarte actuator, met epoxyhars afgedichte aansluitklemmen
Timing contact
Niet gespecificeerd
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 65°C
Schakelfunctie
On-On
Materiaal actuator
Polyamide (PA), nylon
Nominale stroom (A)
6A (AC/DC)
Travel schakelaar
2,16mm
Nominale spanning - AC
120 V
Elektrische levensduur
40.000 cycli
Nominale spanning - DC
28 V