1201M2S3CQE2 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Knitter-Switch
Op voorraad: 235
Gegevensblad
Similar
NKK Switches
Op voorraad: 0
Gegevensblad
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Op voorraad: 0
Schuifschakelaars DPDT Through-hole
1201M2S3CQE2
1201M2S3CQE2
1201M2S3CQE2
Productnummer DigiKey
CKN5003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1201M2S3CQE2
Beschrijving
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
1201M2S3CQE2 Modellen
Categorie
Lengte actuator
5,08mm
Fabrikant
C&K
Materiaal contact
Koper
Serie
Afwerking contact
Zilver
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
PC-pen
Circuit
DPDT
Functies
Zwarte actuator, met epoxyhars afgedichte aansluitklemmen
Timing contact
Niet gespecificeerd
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 65°C
Schakelfunctie
On-On
Materiaal actuator
Polyamide (PA), nylon
Nominale stroom (A)
6A (AC/DC)
Travel schakelaar
2,16mm
Nominale spanning - AC
120 V
Elektrische levensduur
40.000 cycli
Nominale spanning - DC
28 V