PTS636SL43 SMTR LFS
Productnummer DigiKey
CKN12309-2-ND - Tape & Reel (TR)
CKN12309-1-ND - Cut Tape (CT)
CKN12309-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS636SL43 SMTR LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS636SL43 SMTR LFS Modellen
Categorie
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Fabr.
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Omtrek
6,00mm x 3,50mm
Digi-Reel®
Verlichting
Niet-verlicht
Status onderdeel
Actief
Bedieningskracht
130gf
Circuit
SPST-NO
Bescherming tegen binnendringen
IP40
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,25mm
Type actuator
Rechthoekige knop
Mechanische levensduur
50.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,30mm