BV1HD045EFJ-CE2
Productnummer DigiKey
846-BV1HD045EFJ-CE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BV1HD045EFJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1HD045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BV1HD045EFJ-CE2
Beschrijving
AUTOMOTIVE 1CH 45 M HIGH-SIDE SW
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 21A 8-HTSOP-J
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
21A
Fabr.
Rds Aan (Typ)
45mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Functies
Geregelde variatiesnelheid
Type schakelaar
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (verstelbaar), open laaddetectie, overtemperatuur, omgekeerde batterij, UVLO
Aantal uitgangen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Soort
Automotive
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
N-kanaal
Type montage
Opbouwmontage
Interface
Logic
Apparaatpakket leverancier
8-HTSOP-J
Spanning - belasting
6V ~ 28V
Verpakking / doos
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
7V