PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
Productnummer DigiKey
CKN10899-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS645SM43-2 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS645SM43-2 LFS Modellen
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,30mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
PC-pen
Verpakking
Bulk
Omtrek
6,00mm x 6,00mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
160gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC