MIC5209-3.6YS is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 211
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5209-3.6YS
Productnummer DigiKey
576-2371-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5209-3.6YS
Beschrijving
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC5209-3.6YS Modellen
Stroom - rust (Iq)
170 µA
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
25 mA
PSRR
75dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,6V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 500mA