PTS845VM20PSMTR4 LFS
Productnummer DigiKey
108-PTS845VM20PSMTR4LFSTR-ND - Tape & Reel (TR)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS845VM20PSMTR4 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Zijaangedreven Opbouwmontage, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS845VM20PSMTR4 LFS Modellen
Categorie
Lengte actuator, rechte hoek
3,40mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Zijaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
Gullwing
Digi-Reel®
Omtrek
4,50mm x 2,55mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
160gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,20mm