CXP-3R0607R-TW
Productnummer DigiKey
4688-CXP-3R0607R-TW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CXP-3R0607R-TW
Beschrijving
3.0V 600F 35X70 T/Z2 EDLC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik 3mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
CDA (Zhifengwei Technology)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,551" (14,00mm)
Capaciteit
600 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,835" (72,00mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
3mOhm @ 1kHz