LIB1840Q4R0118
Productnummer DigiKey
4688-LIB1840Q4R0118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LIB1840Q4R0118
Beschrijving
CAP LITHIUM HYB 1100F 4V 18*40
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1100 F (EDLC) supercondensators 4 V Radiaal, blik 25mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
CDA (Zhifengwei Technology)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
1100 F
Grootte / afmetingen
0,709" dia (18,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,634" (41,50mm)
Spanning - nominaal
4 V
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 1kHz