SLA3R8L1181850
Productnummer DigiKey
5011-SLA3R8L1181850-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SLA3R8L1181850
Beschrijving
CAP LITHIUM HYB 1100F 3.8V 18*50
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1100 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 20mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Ymin
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
1100 F
Grootte / afmetingen
0,709" dia (18,00mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,047" (52,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
20mOhm @ 1kHz