LIC1013Q3R8256
Productnummer DigiKey
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LIC1013Q3R8256
Beschrijving
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 280mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
CDA (Zhifengwei Technology)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
280mOhm @ 1kHz