HSH0814-3R8256-R
Productnummer DigiKey
283-HSH0814-3R8256-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH0814-3R8256-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 400mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,610" (15,50mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
400mOhm @ 1kHz