HSH0622-3R8226-R
Productnummer DigiKey
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH0622-3R8226-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
22 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 450mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,102" (2,60mm)
Capaciteit
22 F
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,945" (24,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
450mOhm @ 1kHz