HSL1020-3R8506-R
Productnummer DigiKey
283-HSL1020-3R8506-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSL1020-3R8506-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
50 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 450mOhm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
50 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
450mOhm