HSH1025-3R8117-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1025-3R8117-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1025-3R8117-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 110F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
110 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 90mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
110 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
90mOhm @ 1kHz