HSH1860-3R8148-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1860-3R8148-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1860-3R8148-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 1400F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
1400 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 28mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
1400 F
Grootte / afmetingen
0,709" dia (18,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,441" (62,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
28mOhm @ 1kHz