HSH1245-3R8407-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1245-3R8407-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1245-3R8407-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 400F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
400 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 45mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
400 F
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,850" (47,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
45mOhm @ 1kHz