HSH1030-3R8157-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
CAP-XX
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Tecate Group
Op voorraad: 58
Gegevensblad
150 F (EDLC), supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 70mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
HSH1030-3R8157-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1030-3R8157-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1030-3R8157-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 150F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Box
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
150 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,260" (32,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
70mOhm @ 1kHz