HSH1040-3R8207-R
Productnummer DigiKey
283-HSH1040-3R8207-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSH1040-3R8207-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 200F 3.8V
Gedetailleerde beschrijving
200 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 60mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
200 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,654" (42,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
60mOhm @ 1kHz