SCM040600 | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 3667-SCM040600-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SCM040600 |
Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 40A 0-600V |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanning - ingang 4,5 ~ 32 VDC |
Fabr. | Spanning - belasting 0 V ~ 600 V |
Verpakking Box | Stroombelasting 40 A |
Status onderdeel Actief | Weerstand status Aan (max.) 140 mOhms |
Type montage Chassismontage | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 90°C |