D53TP25D
D53TP25D
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
D53TP25D
Productnummer DigiKey
CC1135-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D53TP25D
Beschrijving
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) 3PST-NO (3 vorm A) Module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
D53TP25D Modellen
Categorie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
48 V ~ 530 V
Serie
Stroombelasting
25 A
Verpakking
Box
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C