SCM040600
Productnummer DigiKey
3667-SCM040600-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCM040600
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 40A 0-600V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Hockeypuck
Categorie
Spanning - ingang
4,5 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
0 V ~ 600 V
Verpakking
Box
Stroombelasting
40 A
Status onderdeel
Actief
Weerstand status Aan (max.)
140 mOhms
Type montage
Chassismontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C