CBRDFSH2-100 TR13 PBFREE is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 3
Gegevensblad
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage 4-BR DFN
CBRDFSH2-100 TR13 PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CBRDFSH2-100TR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBRDFSH2-100 TR13 PBFREE
Beschrijving
2A 100V SMD RECTIFIER-BRIDGE SCH
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2 A
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 2 A
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 100 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - piek sper (max.)
100 V