CBRDFSH2-100 TR13
Productnummer DigiKey
1514-CBRDFSH2-100TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CBRDFSH2-100TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CBRDFSH2-100 TR13
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 100V 2A 4-BR DFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage 4-BR DFN
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 2 A
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Type montage
Opbouwmontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
4-LDFN
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
4-BR DFN
Spanning - piek sper (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2 A