CMSH5-100HV TR13 PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMSH5-100HV TR13 PBFREE
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMC
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage SMC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CMSH5-100HV TR13 PBFREE Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 100 V
Apparaatpakket leverancier
SMC
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
800 mV @ 5 A