HSM8100JE3/TR13
HSM8100JE3/TR13
Productnummer DigiKey
150-HSM8100JE3/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-HSM8100JE3/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
150-HSM8100JE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSM8100JE3/TR13
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 8A Opbouwmontage DO-214AB
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSM8100JE3/TR13 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
DO-214AB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
8A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
780 mV @ 8 A