CS30-05D18-18-1
Productnummer DigiKey
2603-CS30-05D18-18-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS30-05D18-18-1
Beschrijving
30X30MM EXCITER SPEAKER
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms Opwekker Luidsprekers 5 W 144 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Vierkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CS30-05D18-18-1 Modellen
Categorie
Vermogen - nominaal
5 W
Fabrikant
Challenge Electronics
Vermogen - max.
10 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Vierkant
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Schuim
Type
Opwekker
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
144 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerlippen
Frequentie - zelfresonerend
180 Hz
Grootte / afmetingen
1,181" L x 1,181" B (30,00mm x 30,00mm)
Impedantie
4 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,709" (18,00mm)