CS46-05D05-28-1
Productnummer DigiKey
2603-CS46-05D05-28-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS46-05D05-28-1
Beschrijving
46MM SQUARE EXCITER
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms Opwekker Luidsprekers 5 W 35 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Vierkant
EDA/CAD-modellen
CS46-05D05-28-1 Modellen
Categorie
Vermogen - nominaal
5 W
Fabrikant
Challenge Electronics
Vermogen - max.
10 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Vierkant
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Schuim
Type
Opwekker
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
35 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerlippen
Frequentie - zelfresonerend
55 Hz
Grootte / afmetingen
1.811" L x 1.811" W (46.00mm x 46.00mm)
Impedantie
4 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C