CS45-04D20-28-1
Productnummer DigiKey
2603-CS45-04D20-28-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS45-04D20-28-1
Beschrijving
SPEAKER 4 OHM 4W 84DB
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms General Purpose Luidsprekers 5 W 160 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Vierkant
EDA/CAD-modellen
CS45-04D20-28-1 Modellen
Categorie
Vermogen - nominaal
5 W
Fabrikant
Challenge Electronics
Vermogen - max.
6 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Vierkant
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Schuim
Type
General Purpose
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
160 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerblokken
Frequentie - zelfresonerend
200Hz
Grootte / afmetingen
1,780" L x 1,780" B (45,20mm x 45,20mm)
Impedantie
4 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
1,106" (28,10mm)
Efficiëntie - dBA
84,00
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Efficiëntie - testen
1W/1M
Nominale vervorming
10% max @ 1kHz, 1W