CDS-4528-44SP
Productnummer DigiKey
2223-CDS-4528-44SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDS-4528-44SP
Beschrijving
SPEAKER, 45.2 SQUARE, 28.1MM DEE
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms General Purpose Luidsprekers 4 W 200 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rond, vierkant frame
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vermogen - nominaal
4 W
Serie
Vermogen - max.
6 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rond, vierkant frame
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Papier, Polyurethaan (PU)
Type
General Purpose
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
200 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerlippen
Frequentie - zelfresonerend
200Hz
Grootte / afmetingen
1,780" L x 1,780" B (45,20mm x 45,20mm)
Impedantie
4 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
1,106" (28,10mm)
Efficiëntie - dBA
84,00
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Efficiëntie - testen
1W/1M
Nominale vervorming
5% max @ 1kHz, 1W