CT12P-25S400-4
Productnummer DigiKey
2603-CT12P-25S400-4TR-ND - Tape & Reel (TR)
2603-CT12P-25S400-4CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CT12P-25S400-4DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT12P-25S400-4
Beschrijving
BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 3 V 1mA 4kHz 70dB @ 3V, 10cm Opbouwmontage Soldeerblokken
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT12P-25S400-4 Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
70dB @ 3V, 10cm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
1mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Zijkant
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type ingang
Piek-pieksignaal
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
3 V
Aansluiting
Soldeerblokken
Spanningsbereik
25V
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Frequentie
4kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)