CT12P-30S200-1
Productnummer DigiKey
2603-CT12P-30S200-1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2603-CT12P-30S200-1CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CT12P-30S200-1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT12P-30S200-1
Beschrijving
12X12MM SMT 2000HZ
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 3 V 3mA 2kHz 70dB @ 3V, 10cm Opbouwmontage Soldeerblokken
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT12P-30S200-1 Modellen
Categorie
Technologie
Piëzo
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
70dB @ 3V, 10cm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
3mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Zijkant
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type ingang
Piek-pieksignaal
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
3 V
Aansluiting
Soldeerblokken
Spanningsbereik
1 ~ 30V
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Frequentie
2kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)