CT30P-30T260-1X
Productnummer DigiKey
2603-CT30P-30T260-1X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT30P-30T260-1X
Beschrijving
BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 12 V 10mA 2,6kHz 103dB @ 12V, 10cm Through-hole PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT30P-30T260-1X Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
103dB @ 12V, 10cm
Verpakking
Tray
Stroom - voeding
10mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type ingang
Piek-pieksignaal
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Spanning - nominaal
12 V
Type montage
Through-hole
Spanningsbereik
1 ~ 30V
Aansluiting
PC-pennen
Frequentie
2,6kHz
Grootte / afmetingen
1,181" dia (30,00mm)
Technologie
Piëzo
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)