CT31P-30W520-1
Productnummer DigiKey
2603-CT31P-30W520-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT31P-30W520-1
Beschrijving
BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 18 V 10mA 5,2kHz 120dB @ 18V, 10cm Paneelmontage, flens Draadkabels met connector
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT31P-30W520-1 Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
Challenge Electronics
Sound pressure level (SPL)
120dB @ 18V, 10cm
Verpakking
Tray
Stroom - voeding
10mA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Type ingang
Piek-pieksignaal
Type montage
Paneelmontage, flens
Spanning - nominaal
18 V
Aansluiting
Draadkabels met connector
Spanningsbereik
1 ~ 30V
Grootte / afmetingen
1,244" dia (31,60mm)
Frequentie
5,2kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
0,335" (8,50mm)