APXG250ARA151MJ80G
Productnummer DigiKey
565-4309-2-ND - Tape & Reel (TR)
565-4309-1-ND - Cut Tape (CT)
565-4309-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APXG250ARA151MJ80G
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 25mOhm 15000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APXG250ARA151MJ80G Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
15000 uur @ 105°C
Fabrikant
Chemi-Con
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.4 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Capaciteit
150 µF
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
25 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm