RB501SM-30FHT2R
Productnummer DigiKey
RB501SM-30FHT2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB501SM-30FHT2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB501SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB501SM-30FHT2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage EMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB501SM-30FHT2R Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 10 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
EMD2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
350 mV @ 10 mA
Basisproductnummer
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid