HHXJ250ARA151MF80G
Productnummer DigiKey
565-HHXJ250ARA151MF80GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-HHXJ250ARA151MF80GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXJ250ARA151MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXJ250ARA151MF80G
Beschrijving
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HHXJ250ARA151MF80G Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Chemi-Con
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.8 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C