HHXJ250GRA331MHA0G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HHXJ250GRA331MHA0G |
Beschrijving | CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 22mOhm 4000 uur @ 125°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Fabrikant Chemi-Con | Klasse AEC-Q200 |
Serie | Toepassingen Automotive |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Functies Anti-vibratie |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij lage frequentie 300 mA @ 120 Hz |
Type Hybrid | Rimpelstroom bij hoge frequentie 2 A @ 100 kHz |
Capaciteit 330 µF | Grootte / afmetingen 0,315" dia (8,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,413" (10,50mm) |
Spanning - nominaal 25 V | Grootte oppervlaktemontage 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 22mOhm | Type montage Opbouwmontage |
Levensduur bij temp. 4000 uur @ 125°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |