FPC050P010
Productnummer DigiKey
FPC050P010-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPC050P010
Beschrijving
FPC/FFC SMT CONN .5MM PITCH 10PI
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SMD naar DIP FPC-connector 10 0,020" (0,50mm) Epoxyglas FR4
Categorie
Aantal posities
10
Fabrikant
Chip Quik Inc.
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Plaatdikte
0,062" (1,57mm) 1/16"
Verpakking
Bulk
Materiaal
Epoxyglas FR4
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,900" x 0,550" (22,86mm x 13,97mm)